Kdo jsme

MUDr. Štěpán Ondrůšek

MUDr. Štěpán Ondrůšek

MUDr. Štěpán Ondrůšek je také lékařem volejbalového klubu KP Brno se kterým ortopedická ambulance ORTOCLINIC spolupracuje.

 

MUDr. Roman Janusz

MUDr. Roman Janusz

 

Barbora Lenochová

Barbora Lenochová

Naše práce

Máte-li bolesti kloubů, svalů, šlach či sportovní úraz nebo Vás trápí bolesti zad či otoky a zduření kloubů objednejte se k vyšetření v naší ambulanci.

Ortopedické vyšetření v naší ambulanci je hrazeno z veřejného zdravotního pojištění u pojištěnců všech našich smluvních pojišťoven.
Poskytujeme i nadstandardní služby nad rámec veřejného zdravotního pojištění – viz ceník.

Vyšetření samoplátců (např. cizinci či pacienti nesmluvní pojišťovny VZP) viz ceník.
V naší ambulanci hovoříme několika jazyky – jsme schopni zajistit vyšetření v angličtině, němčině, francouzštině, ruštině a polštině (prosím specifikujte při objednávání).

Vybavení

Přímo v ambulanci máme k dispozici ultrazvuk, na kterém provádíme sonografická vyšetření. Na stejném podlaží lze provést i RTG vyšetření, které máme k dispozici on-line v digitalizované podobě. V budově polikliniky je také rehabilitace, se kterou úzce spolupracujeme.

Péče

Jsme nejen ambulantními specialisty, ale také provádíme široké spektrum ortopedických operací. Jsme tak v přímém kontaktu s nemocniční sférou a zajistíme plnou návaznost ortopedické péče. Ortopedické operace (kromě operací páteře a operací dětí pod 15 let věku) provádíme na I. ortopedické klinice FN u sv. Anny v Brně. V případě potřeby zajistíme na základě osobních kontaktů event. operaci spolupracujícími ortopedy i v jiných zdravotnických zařízeních dle výběru pacienta včetně privátních.

Operace (jen výběr)

Totální endoprotéza kyčle, kolena, ramena, lokte
Artroskopie kolene, ramene, hlezna, lokte včetně plastik vazů
Korekční operace v oblasti nohy (vbočený palec, kladívkovité prsty, příčné plochonoží…)
Operace karpálních tunelů, lupavých prstů…
Revmatochirurgie
Operace nádorů kostí a měkkých tkání